Ako to funguje?

   Nedarí sa Vám dosiahnuť požadované ciele? Neviete čo, kedy a koľko máte jesť? Vyskúšali ste už všetky diéty a napriek tomu ste neschudli?

   Komplexná výživa je ucelený systém vďaka ktorému dosiahnete štíhlosť, vitalitu a silu. Naštartujte Váš metabolizmus správnou stravou!

   Stravovacie plány sú vhodné pre každého. Pre ľudí, ktorí očakávajú výrazný úbytok váhy, pre tých, ktorí si chcú vytvarovať postavu, pre ľudí, ktorí si chcú udržať hmotnosť, pre manažérov, športovcov ale aj pre tých, ktorý majú záujem o zdravý životný štýl a chcú sa cítiť v skvelej kondícii v každom veku – chcú byť fit.

 

1. Prvým krokom je absolvovanie úvodnej konzultácie

  • vyplníme nutričný dotazník, na základe ktorého zistíme Vaše ciele, stravovacie zvyklosti, rodinnú anamnézu
  • nasleduje diagnostika zloženia tela prístrojom InBody (zistíme Váš vnútorný a celkový tuk, Váš bazálny metabolizmus, hustotu kostí (ukazovateľ osteoporózy), nadmerné zavodnenia tela, percento svalstva a tuku v jednotlivých častiach tela…)
  • navrhneme Vám postup riešenia Vašich cieľov

2. Druhým krokom je absolvovanie komplexnej diagnostiky kde zistíme

  • funkciu štítnej žľazy
  • rýchlosť spaľovania
  • hormonálnu nerovnováhu
  • Vaše pH, riziko vzniku cukrovky
  • Váš metabolický typ a iné

Je možné spraviť aj test na intolerancie potravín z krvi.

3. Na základe výsledkov diagnostiky Vám individuálne a na mieru vypracujem výživový plán
Výživový plán obsahuje vypracovaný jedálniček, pitný režim, stravu pri športe, zoznam potravín ktoré Vám budú pomáhať spaľovať tuk a naopak potraviny ktoré Vám budú škodiť a mnoho iných informácii. Naučíme Vás ako dosiahnuť rovnováhu cez hormóny a potraviny.

4. Následne po vypracovaní výživového plánu Vás budú sprevádzať pravidelné kontroly, konzultácie, merania, podpora, motivácia a praktické rady
V programe vás naučíme to, čo o chudnutí vedia profesionáli. Ako chudnúť správne, bez hladovania, stresu a počítania kalórií. Dozviete sa, čo chudnutie podporuje a čo mu bráni. Aké kombinácie potravín sú vhodné, ktoré koreniny treba používať.  Naučíme Vás ako stravu správne pripravovať. Vedomosti, ktoré u nás získate, Vám pomôžu dosiahnuť optimálnu hmotnosť na cely život.

Ako to funguje

stravovacie plány sú vhodné pre každého


CHCEM SA OBJEDNAŤ