fbpx
PRE FIRMY2020-05-19T22:51:21+02:00

Pre firmy

Pre firmy ponúkame nasledovné služby:

1, Prednášky

Prednášky pripravujeme na základe najnovších informácii a podávame ich zrozumitelne, názornou a zábavnou cestou. Prednášky pripravíme na akúkoľvek Vami zvolenú tému. Najobľúbenejšie prednášky boli v minulom roku tieto: čítanie etikiet, zdravé snacky, základy výživy, fakty a mýty vo výžive či potravinové alergie a intolerancie. Veľký dopyt je aj na prednášky s témou: ako sa stravovať a zostať výkonný, štíhly a sústredený v sedavom  zamestnaní. Takýto typ prednášky je veľmi prínosný pre Vašich zamestnancov a naučí ich ako byť pozorný a nezaspávať počas pracovnej doby, ako byť plný energie či mať lepšiu imunitu. Prednáškami sa snažíme odpovedať na často rozoberané aktuálne témy ako sú výživové doplnky, lepok, mlieko, vegánstvo, paleo stravovanie, palmový či kokosový olej. Prednášky trvajú 60-90 minút, plus po prednáške je priestor na otázky.

2, Analýza zloženia tela InBody prístrojom

Najmodernejší a najpresnejší prístroj na trhu InBody používame na meranie tuku, svalov, vody, kostí a mnohých iných parametrov v našom tele. Vďaka InBody prístroju veľakrát objavíme v tele veci, o ktorých sme ani netušili. Napríklad zistíme že trpíme štíhlou obezitou (málo svalov a viac tukov ako je norma pri optimálnej hmotnosti), sme zavodnení či máme slabé kosti. Takéto merania odborúčam robiť pravidelne, raz za 3-6 mesiacov, čo motivuje samotných zamestnancov aby svoj stav do ďalšieho merania zlepšili. Zamestnanci okrem výsledkov dostanú aj rady a odporúčania ako vylepšiť/vyriešiť ich namerané nedostatky. Meranie tuku s vysvetlením výsledkov trvá 10 minút.

3, Individuálne konzultácie

Individuálne poradenstvo ohľadom výživy. Prejdeme si s Vašim zamestnancom jeho zdravotné problémy, rodinnú anamnézu, zhodnotíme jeho aktuálny stravovací režim. Následne navrhneme vhodné riešenia, odporučíme vhodné doplnky či potraviny, kotré by mali byť zaradené do jedálnička. Navrhneme príklady vhodých raňajok, obedov a večerí. Konzultácie odporúčam opakovať raz za 3-6 mesiacov pre vyhodnotnie zmien a zmeranie dosiahnutých výsledkov. Vhodné skôr pre menšie skupiny zamestnancov.

4, Organizovanie dní zdravia

V prípade záujmu o zorganizovanie jednodenného alebo viac denného programu dní zdravia sa neváhajte informovať mailom. Vieme zabezbečiť pestrý a zaujímavý program, ktorý zahŕňa masáže, školu varenia, cvičenia, prednášky, meranie na InBody prístroji a mnohé iné aktivity pre vašich zamestnancov.

Objednajte sa

Zmeňte život jedným klikom.

Od 150€