fbpx
Krvné testy2020-05-19T23:00:11+02:00

Krvné testy

Krvné testy:

Naša výživová poradňa polupracuje s Laboratóriom Alpha medical, kde naším klientom vieme bez čakania a objednávania zistit všetky krvné parametre, vyšetriť moč či stolicu, či spraviť genetické testy.

Výsledky máme už do pár dní ( dokonca zväčša do 24 – 48 hodín) a odberové pracovisko pracuje každý pracovný deň v týždni (nachádza sa na Šancovej 110 v Bratislave).

Následne vieme vaše výsledky zapracovať do jedálničkov, čím je naša výživová poradňa jedinečným centrom výživy na Slovensku. Veľakrát vďaka krvým testom odhalíme nefungujúcu štítnu žľazu, nízke hladiny vitamínov alebo minerálov, nábeh na cukrovku, skrytý zápal v tele alebo zvýšené riziko srdcovocievnych ochorení, o ktorých klient vôbec netuší. 

Ceny krvných testov:

Ceny za krvné parametre sa pohybujú rôzne, a to od pár centov (napríklad glukóza, pečeňové testy či cholesterol stoja pár desiatok centov) po pár eur (vitamín D, štítna žlaza, homocysteín). Bežný balíček, ktorý odporúčame naším klientom stojí približne 50 eur.

O Alpha medical

Alpha medical, je jediným privátnym zariadením na Slovensku, ktoré pod jednou strechou poskytuje všetky služby laboratórnej medicíny – klinickú biochémiu, hematológiu, transfuziológiu, imunológiu, alergológiu, klinickú mikrobiológiu, patologickú anatómiu a lekársku genetiku.

Kontinuálne rozširujeme paletu vyšetrení, zavádzame moderné metódy diagnostiky v súlade so svetovými trendmi. Vyvíjame maximálne úsilie na to, aby naša diagnostika bola účinným a efektívnym nástrojom v rukách klinických lekárov. Využívame pritom poslednú generáciu prístrojovej techniky od svetovo renomovaných výrobcov a aplikujeme výlučne technológie certifikované Európskou úniou

Objednajte sa

Zmeňte život jedným klikom.

Od 10€