fbpx
Diagnostika tela na InBody prístroji2024-01-18T23:31:33+01:00

Diagnostika tela na InBody prístroji

Špičkový prístroj INBODY 120 je jeden z najnovších a najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, ktorý používajú medicínsky experti a dietologické centrá po celom svete. Diagnostika tela Inbody je patentovaná ako jediná technológia svojho druhu na svete. Bezbolestné vyšetrenie tela s pomocou prístroja InBody je založené na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom. Použitím 8-bodových dotykových elektród, Inbody meria telo po častiach pomocou najpresnejšej technológie DSM-BIA.

Prístroj INBODY 120 využívame k stanoveniu optimálneho postupu pri chudnutí, či pri hodnotení efektu cvičenia.

Z diagnostiky je potom zrejmé kde máte tuk a svaly rozložené. Či je tuk uložený pod pokožkou alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ( pečeň, oblička, črevá ) a či teda predstavuje len kozmetický defekt alebo kardiovaskulárne riziko vzniku náhleho infarktu myokardu či iných kardiovaskulárnych ochorení.

Samotná diagnostika tela je rýchla a bezbolestná. V priebehu 15 sekúnd vieme zistiť presné množstvo Vášho

  • kostrového svalstva,
  • množstvo tuku vo vašom organizme a jeho rozloženie,
  • množstvo kostí a množstvo minerálov
  • množstvo vody v tele,
  • zhodnotiť vyváženosť postavy,
  • obvody v cm a mnohé ďalšie parametre.

Aká je presnosť merania?

– zvýšená presnosť a reprodukovateľnosť pomocou pevných meracích miest prúdu a napätia – osem bodová dotyková technológia prispieva k 99% presnosti jednotlivých meraní. Čo sa nedá vôbec porovnať s prístrojom Tanita, ktorá je veľmi nepresná, no stále ju používajú mnohé centrá. A rovnako tak aj inteligentné domáce váhy majú vysokú nepresnosť. Nepresnosť pri tanite a domácich váhach je najmä v neschopnosti rozlíšiť vodu a svaly a takisto zmerať presne vnútorný tuk. InBody tak stále zostáva ako najlepšia a najpresnejšia varianta analýzy ľudského tela.

Komplexné meranie zahŕňa odbornú konzultáciu a dostávate výstup (10 strán výsledkov) v cene 35 eur.

Ak ste v procese chudnutia či naberania svalov alebo potrebujete zhotoviť jedálniček,  odporúčame pravidelne absolvovať diagnostiku InBody prístrojom pre sledovanie progresu.

Objednajte sa

Zmeňte život jedným klikom.

35 €