fbpx

Fantastická zmena pána Takáča

Pán Takáč sa zmenil na nepoznanie a celé okolie sa ho pravidelne pýta čo so sebou spravil, že tak dobre vyzerá. Odpoveď je jednoduchá: zmenil stravovanie na základe svojho metabolického typu (plus vylúčil potraviny ktoré mu vyšli z krvného testu na intolerancie) a hmotnosť išla zrazu krásne dole. Najôležitejšie je však to , že išlo 100% dole tukov (12 kg) a ani gram svalov. Dokonca svalov má približne o kilo viac ako mal na začiatku.

Slová pána Takáča:

Myslel som si, že na zníženie váhy o 12 kg je nutné drastické hladovanie či aspoň výrazné obmedzenie príjmu potravy. Nič také však nepotrebujete. Mne úplne pomohlo prísť na to, na ktoré potraviny reaguje moje telo negatívne, prípadne ich úplne odmieta. Vylúčenie takejto stravy mi pomohlo nielen upraviť hmotnosť a zvýšiť svalovú hmotu, ale mal som zrazu viac energie, cítil som sa lepšie a dostavila sa celková spokojnosť samého so sebou.

Petra dokáže sprevádzať klienta touto zmenou, čím sa celkový proces stáva ľahko prijateľný nielen  pre telo, ale aj pre psychiku zákazníka.

Prvé výsledky sa u mňa dostavili v krátkom čase, čo odbúralo akúkoľvek skepsu alebo podozrenie, ktoré v sebe všetci máme kvôli množstvu článkov o podvodníkoch a šarlatánskych radách na zdravú výživu.
Dostavilo sa vyrovnanie sa so životom, vnútorný kľud, dokážem si vychutnať kvalitné a zdravé jedlo. K pôvodnému režimu stravovania sa už nechcem vrátiť.
Dokonca aj ta golfová loptička lieta presnejšie a ďalej!!!

Úbytok centimetrov:

Pás: – 10 cm (z 99cm na 89 cm)

Boky: -11 cm (zo 105 na 94cm)

Brucho: – 15 cm (zo 105 na 90)

Úbytok vnútorného tuku: – 50 cm štvorcových!

Úbytok tuku: – 12 kíl

Metabolický vek: z 58,9 na 33,9 ! (skutočný vek 40 rokov)

2020-05-21T01:11:11+02:00