fbpx

Pani Mirka zhodila POLOVICU tuku a dosiahla neuveriteľný výsledok.

Najhoršie idú dole posledné kilá. Schudúť 10 kg pri hmotnosti 90 kg nie je až tak náročné, ako keď je to posledných 10 kg vedúcich k ideálnej postave. Pani Takáčová to zvládla a trvalo to len 4 mesiace. Pani Takáčová schudla 10,2 kg (z toho všetko bol čistý tuk) a svaly má ešte o niečo silnejšie a vyrysovanejšie ako na začiatku. Z 30% tuku zišla na krásnych 16 %. Z vnútorného tuku išlo dole až 45 cm. Metabolický vek – zo 47 na 27 rokov. Momentálne je reálny vek vyšší ako metabolický 🙂

Centimetre:

Pás – mínus 7 cm

Brucho – mínus 8 cm

Boky – mínus 17 cm !!

Noha – mínus 6 cm

Slová Mirky Takáčovej:

„Pred niekoľkými rokmi som značne pribrala a napriek cvičeniu som sa nedokázala nadobudnutých kíl zbaviť.Bývala som stále veľmi unavená a tréningy neznamenali pre mňa radosť z pohybu, ale namáhavý výkon, po ktorom som bývala veľmi vyčerpaná.

Rozhodla som sa navštíviť poradňu Komplexnej výživy u Petry s cieľom nájsť príčinu mojej nadváhy. Výsledok vyšetrenia ukázal intoleranciu na pšenicu a mlieko, čím som si veľmi zaťažovala tráviacu sústavu aj iné orgány. Zistila som, že zloženie stravy ovplyvňuje moje telo oveľa viac ako by som si predtým dokázala predstaviť.

Petra mi zostavila presný jedálny lístok, vďaka ktorému netrápim organizmus stravou, ktorú nedokážem spracovať a vysvetľujemoje predchádzajúce stavy. Telo sa postupne zbavilo nežiaducej nadváhy a našla som nový zdravý stravovací štýl.Som veľmi spokojná s Petrinou starostlivosťou.

Znovu som objavila chuť do života, mám radosť z pohybu a mám na všetko dostatok energie. Veľmi pekne ďakujem Petre za nasmerovanie, rady a pomoc pri riešení mojej situácie.“

2020-05-20T23:06:11+02:00